Hakkımızda

2018 yılında faaliyetlerine başlayan Zeus Ecza Deposu ve Sağlık Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş., kurucusu Sn. Melih Koç’un ilaç sektöründeki 15 yılı aşkın tecrübesini sentezleyerek yeni bir başlangıç yaptığı genç, dinamik ve hedef odaklı bir firmadır.
Hedefimiz ilkelerimiz doğrultusunda çalıştığımız kurumlara hızlı şekilde kaliteli ve en uygun fiyatlı ürünleri tedarik etmektir.
ZEUS’un çalışma ilkelerini ise dürüstlük, güvenilirlilik, hedef odaklılık ve ulusal ilaç tedarik sisteminde kaliteli bir hizmet sunmak oluşturmaktadır.

İlkelerimiz

Dürüstlük

“Önce insan” diyerek yaşam kalitesini arttıracak her türlü faaliyetimizde en yüksek etik sağlık standartlarını uygulamak ve takip etmek.

İnsana Saygı

Tüm farklılıkları yaşamın zenginliği olarak gören insan odaklı anlayışımızla sağlık hizmetini sunarken, ‘İNSANA SAYGI’ ilkesini temel almak.

Güvenilirlik

Sektörde hizmet verdiğimiz ve birlikte çalıştığımız tüm kurumlar ve çalışma arkadaşlarımızın tam güvenini kazanmak.

Profesyonellik

Bilgi, deneyim ve ilkelerle çalışan, kural ve mevzuatlara uygun olarak hedef ve müşteri odaklı tedarik hizmeti sunmak.

Süreklilik

Kısa vadeli değil, uzun vadeli, istikrarlı bir çalışma ile sağlam ve güçlü adımlarla hedeflerimize ulaşmak, sektörde kalıcı olmak.

Kalite

Gerek iş modelimiz ve gerekse paydaşlarımız ile olan tüm ilişkilerimizde, “YÜKSEK KALİTE” beklentimizi en üst seviyede tutarak, sektörde en kaliteli hizmeti sunabilmek için azim ve kararlılıkla çalışmak.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda yenilikçi ürünleri tedarik eden, ulusal ve uluslararası alanda bilgi, tecrübe ve donanıma sahip, sektörün öncü bir kuruluşu olmaktır.

Misyonumuz

Kaliteli, uygun fiyatlı ve uluslar arası standartlara uygun ürünleri en hızlı şekilde ihtiyaç sahibi kurum ve kuruluşlara sağlamak ve sektörün daimi bir oyuncusu olmaktır.